Erasmus Day

Erasmus Day na Politechnice Gdańskiej

Erasmus Day jest to dzień promocyjny wymian oraz praktyk w ramch  LLP Erasmus na Politechnice Gdańskiej. Organizowany raz w semestrze tzw. „Dzień otwarty z Erasmusem" to doskonała okazaja by zapoznać się bliżej z możliwościami jakie daje nam Program Erasmus!! Erasmus Day odbywa się, co roku w trzecim tygodniu listopada (tuż przed Urodzinami ESN Gdańsk) oraz na początku semestru letniego. 

Członkowie organizacji Erasmus Student Network Gdańsk przy Politechnice Gdańskiej przygotwują spotkania mające na celu promocję wymian studenckich. Każdy znajdzie tu odpowiedzi na nurtujące go pytania związane z tym tematem.

Harmonogram:

Infomarket
Targi edukacyjne podczas których europejscy studenci będą przedstawiać oferty swoich uczelni i możliwości studiowania w ich krajach. Dodatkowo można będzie można usłyszeć wypowiedzi osób, które wróciły z zagranicy. Opowiedzą o programie Erasmus i o tym jak wyglądają międzynarodowe wymiany studenckie. Zapraszamy na konkursy i zabawę z Erasmusami!!

Prezentacja
Spotkanie z władzami uczelni, koordynatorem uczelnianym ds. Erasmusa oraz koordynatorami wydziałowymi, które ma na celu głównie promocję międzynarodowych wymian studenckich, a także umożliwienie uzyskania szczegółowych informacji niezbędnych do wyjazdu.

Spotkania Wydziałowe z Koordynatorem
Spotkanie z koordynatorami wydziałowym ma na celu przybliżyć kryteria wyjazdu jakie obowiązują na poszczególnych Wydziałach, a także do kiedy złożyć wniosek o wyjazd na Erasmusa bądź praktyki.

Serdecznie zapraszamy!

ESN Gdańsk