Dołącz do nas!

Emocje związane z rozpoczęciem semestru powoli opadają?
Czuć wiosenną aurę za oknem?
Zaczynają się mozolne wykłady i ćwiczenia… a Ty nadal w myślasz szusujesz po alpejskich stokach? Wspominasz zawiązane przyjaźnie i kulturowe ciekawostki?
Idealnie trafiłeś! Tylko u nas oferujemy przygodę życia rodem z wakacyjnego pamiętnika. Chyba wszystko już jasne - ESN Gdańsk REKRUTUJE!

Kim jesteśmy?
ESN Gdańsk to przede wszystkim ludzie pełni pasji i chęci pomocy innym! Działamy zgodnie z ideą „Students helping Students”, czyli integrujemy i pomagamy studentom zagranicznym przyjeżdżającym na Politechnikę Gdańską w ramach programu Erasmus+ . Tylko u nas masz niepowtarzalną możliwość poznania niesamowitych, kreatywnych ludzi z całej Europy, rozwoju umiejętności interpersonalnych czy podszkolenia angielskiego, lepiej niż na niejednym kursie!
Oczekujemy od Ciebie jedynie pełnego zaangażowanie się w powierzone zadania, dużo pozytywnej energii, a w zamian pokażemy Ci że studia to coś więcej niż ławka audytorium.

Jeśli czujesz ze to coś dla Ciebie, zapoznaj się z następującymi etapami rekrutacji:
I etap – wypełnienie aplikacji do dnia 19 marca do godziny 22:00 na stronie: 
https://www.cognitoforms.com/ESNGdańsk/Rekrutacja
II etap – rozmowa kwalifikacyjna. Będzie to przyjemne, koleżeńskie spotkanie z osobami które wypełniły aplikacje. Opowiecie o sobie i przekonacie nas czemu akurat Wy jesteście najlepszymi kandydatami!
III etap – wyjazd rekrutacyjny dla wszystkich szczęśliwców! Mający na celu integracje nowych członków sekcji oraz uczestnictwo w ciekawych, rozwijających szkoleniach.
Do dzieła!

Odwiedź nasz FANPAGE aby być na bieżąco!

Masz pytania? Pisz śmiało na adres vice.gdansk@esn.pl.

Czekamy na Ciebie !