Kursy językowe

Wyjeżdzasz na Erasmusa?
Nie znasz języka? 
A może chcesz podszkolić się przed wyjazdem?

Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej oraz ESN Gdańsk pragnie zaprosić Cię do udziału w BEZPŁATNYCH kursach językowych!

Masz szansę wziąć udział w kursie przygotowawczym języka obcego dla studentów planujących bądź wyjeżdżających na Erasmusa na Politechnice Gdańskiej. Organizowane kursy są bezpłatne, wymagana jest jedynie zwrotna kaucja w wysokości około 50 zł (kaucja jest zwracana w przypadku maksymalnie dwóch niebecności nieusprawiedliwionych).

Jakich języków możesz się uczyć?

  • niemiecki
  • francuski
  • hiszpański
  • włoski

Planowane poziomy: podstawowy oraz kontynuacja (jeśli zbierze się wystarczająca ilość chętna na dany poziom w wybranym języku).

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zaświadczenie od koordynatora wydziałowego, że będziecie uczestniczyli w programie Erasmus+ oraz wpłacenie kaucji.

Kursy ruszaja prawdopodobnie w drugim tygodniu II sem. Planowana siatka godzin to 1,5h tygodniowo.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w zajęciach, wypełnij formularz znajdujący się w poniższym linku, a o kolejnych krokach poinformujemy Cie mailowo! 

CLICKhttp://goo.gl/forms/vRvihjllcW

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na adres erasmus.gdansk@esn.pl lub przyjść do naszego biura, które mieści się w Bratniaku pok. 304.