ESN Gdańsk Rekrutuje!

#aleKOSMOS
ESN Gdańsk rekrutuje!

Właśnie rozpoczęliśmy nowy semestr, a co za tym idzie – pora na nowe wyzwania!

Zimowa aura powoli zaczyna Cię męczyć?
Czegoś Ci w życiu brakuje i chciałbyś to zmienić?
Marzysz o zacieśnianiu więzi z ludźmi z całej Europy i poznawaniu nowych kultur?
Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak – przychodzimy do Ciebie z ratunkiem! Skoro masz ochotę zrobić coś więcej niż tylko grzać ławkę w audytorium, to idealnie trafiłeś – ESN Gdańsk jest właśnie dla Ciebie.

⭐ Kim jesteśmy? ⭐
Nasza przygoda rozpoczęła się w 2001 roku. ESN Gdańsk jest organizacją studencką non-profit, działającą zgodnie z ideą „Students helping Students”, czyli integrujemy i pomagamy studentom zagranicznym przyjeżdżającym na Politechnikę Gdańską w ramach programu Erasmus+ organizując dla nich niesamowite wydarzenia oraz projekty.

Co oferujemy?
Naszą sekcję tworzą ludzie o niebanalnych pomysłach, pozytywnej energii, a przede wszystkim chęci działania. Zapewniamy Ci niepowtarzalną możliwość poznania niesamowitych, kreatywnych studentów z całej Europy oraz rozwoju umiejętności interpersonalnych. Ponadto, jest to świetna okazja do podszkolenia języków obcych, a nawet nauczenia się nowych! Dzięki nam nauczysz się jak organizować wyjazdy i wydarzenia oraz podszkolisz swoją umiejętność pracy w grupie, a może nawet kierowania grupą? Dzięki nam przeżyjesz kosmiczną przygodę, której nie zapomnisz do końca życia!

Jak do nas dołączyć?

Jeśli czujesz, że nasza organizacja to coś dla Ciebie, zapoznaj się z następującymi etapami rekrutacji:
 I etap – wypełnienie aplikacji na stronie:
https://www.cognitoforms.com/ESNGdańsk1/REKRUTACJA
 II etap – rozmowa kwalifikacyjna. Będzie to przyjemne, koleżeńskie spotkanie z osobami z najciekawszymi aplikacjami. Opowiecie o sobie i przekonacie nas czemu akurat Wy jesteście najlepszymi kandydatami!
III etap – wyjazd rekrutacyjny dla wszystkich szczęśliwców! Mający na celu integracje nowych członków sekcji oraz uczestnictwo w ciekawych, rozwijających szkoleniach.

Do dzieła!
 Na aplikacje czekamy do 21.03.2018.

Jeśli masz jakieś pytania – kieruj je na vice.gdansk@esn.pl

Pozdrawiamy,
ESN Gdańsk

----------------------------------------------------------------
Stąd dowiesz się o nas więcej:
Strona internetowa : http://gdansk.esn.pl/
Nasz fanpage: https://facebook.com/ESNgdansk
Instagram: @esn_gdansk