Historia zarządów

Historia zarządów ESN Gdańsk:

2001-2003
Przewodniczący i założyciel – Michał Zasada

2003/2004
Przewodniczący – Michał Zasada
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Marcin Dobies
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji – Kamil Poradziński
Zastępca przewodniczącego ds. Komunikacji z ESN Polska Grzegorz Pokorzyński
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Aleksandra Garbacz
Sekretarz  – Jacek Rak

2004/2005
Chair – Michał Zasada
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Joanna Szechlicka
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji – Tomasz Rakowski
Zastępca przewodniczącego ds. Komunikacji z ESN Polska – Grzegorz Pokorzyński
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Aleksandra Garbacz

2005/2006
Przewodniczący – Michał Zasada / Joanna Szechlicka
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Agnieszka Przestrzelska
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji – Agnieszka Anaszko
Zastępca przewodniczącego ds. Komunikacji z ESN Polska – Joanna Szechlicka / Karolina Kinder
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Emilia Szydłowska
Sekretarz  – Anna Andruszkiewicz / Joanna Plata

2006/2007
Przewodnicząca – Joanna Szechlicka
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Mateusz Podlasiński
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji – Emilia Szydłowska
Zastępca przewodniczącego ds. Rozwoju Zasobami Ludzkimi – Joanna Plata
Zastępca przewodniczącego ds. Komunikacji z ESN Polska  – Maciej Jarząbski
Sekretarz – Karolina Kinder

2007/2008
Przewodnicząca – Karolina Kinder
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Mateusz Podlasiński
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Maria Grętkiewicz
Zastępca przewodniczącego ds. Rozwoju Zasobami Ludzkimi – Monika Jarzembowska
Zastępca przewodniczącego ds. Kontaktu z Mediami – Ewelina Michałowska
Secretary – Tomasz Sidor

2008/2009
Przewodniczący – Tomasz Sidor
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów– Aleksandra Kwidzińska
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Magdalena Miara
Zastępca przewodniczącego ds. Rozwoju Zasobami Ludzkimi – Katarzyna Burny
Zastępca przewodniczącego ds. Kontaktu z Mediami – Wiktor Kleczyk
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji  – Maria Grętkiewicz

2009/2010
Przewodniczący – Andrzej Mielczarek
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów - Daniel Ostrowski
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Monika Smerża
Zastępca przewodniczącego ds. Rozwoju Zasobami Ludzkimi – Joanna Gierasimiuk
Zastępca przewodniczącego ds. Kontaktu z Mediami – Tomasz Perkowski / Andrzej Retel
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji  – Agnieszka Żełobowska

2010/2011
Przewodnicząca – Zofia Drozd
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Krzysztof Maziarz
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Magdalena Malankowska
Zastępca przewodniczącego ds. Rozwoju Zasobami Ludzkim – Kamila Grochulska
Zastępca przewodniczącego ds. Kontaktu z Mediami – Andrzej Retel
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji  – Julita Szyrowska / Joanna Giełazis

2011/2012
Przewodnicząca – Adrianna Bajor
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Natalia Czarnotta
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Wiktoria  Matecka
Zastępca przewodniczącego ds. Rozwoju Zasobami Ludzkim – Sabina Kalczyńska 
Zastępca przewodniczącego ds. Kontaktu z Mediami – Anna Rynkowska / Mirona Jędryszczak
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji   – Małgorzata Werdon/Kamil Madej

2012/2013
Przewodniczący – Rafał Rolczyński
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Kamil Madej
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Wiktoria  Matecka
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji  – Tomasz Adamczak
Z-ca Przewodniczącego ds. Komunikacji – Marta Myga

2013/2014
Przewodnicząca – Katarzyna Gerlee
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Kamil Madej
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Marzanna Kuś
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji  – Piotr Frankowski
Z-ca Przewodniczącego ds. Komunikacji – Aleksandra Datta / Kamila Wojcieszek

2014/2015
Przewodnicząca – Katarzyna Gerlee
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Paweł Zboiński
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus – Alan Dąbrowski
Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji  – Piotr Monsiorski
Z-ca Przewodniczącego ds. Komunikacji – Piotr Kazimierczak

2015/2016
Przewodniczący – Piotr Frankowski
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Gosia Babecka
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus+  – Basia Pięta
Zastępca Przewodniczącego – Ela Paszkowicz
Z-ca Przewodniczącego ds. Komunikacji – Paulina Kwiatkowska

2016/2017

Przewodniczący – Gosia Babecka
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Michał Chmielecki / Filip Kabza
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus+  – Piotr Kosior
Zastępca Przewodniczącego – Alicja Krzeszweska / Tomasz Piernicki
Z-ca Przewodniczącego ds. Komunikacji – Ola Olechnowicz / Paweł Kożuchowski

2017/2018

Przewodniczący – Tomasz Piernicki 
Zastępca przewodniczącego ds. Finansów – Lidia Bukowińska
Zastępca przewodniczącego ds. Programu Erasmus+  – Klaudia Czyżewska
Zastępca Przewodniczącego – Luiza Markowicz
Z-ca Przewodniczącego ds. Komunikacji – Vita Demborynska